Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

Jeśli poszukujecie Państwo stabilnego partnera o ugruntowanej pozycji na rynku zapraszamy do współpracy.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy produkty i usługi na najwyższym poziomie.
F.H.U. BEDOM powstała w 1989 roku.


Rozpoczynaliśmy od sprzedaży sprzętu AGD. Na początku był handel obwoźny, z czasem powstały punkty detaliczne i handel hurtowy.


F.H.U. BEDOM tworzyło zaledwie trzy osoby. Jej właściciel, pan Andrzej Bednarski sam dostarczał zakupiony przez klientów towar. Jego marzeniem było stworzenie firmy profesjonalnej i nowoczesnej a zarazem otwartej na klienta. Pomagali mu w tym zaufani pracownicy, którzy do dziś pracują w F.H.U. BEDOM stanowiąc jej filar.


Na przestrzeni lat firma dynamicznie się rozwijała. W latach 1990-2005 powstały nowe punkty detaliczne w Zawichoście, Ożarowie, Ćmielowie, Annopolu, Radomyślu. W celu zaspokojenia rosnących potrzeb naszych klientów i zwiększenia przewagi konkurencyjnej poszerzyliśmy nasz asortyment o sprzęt AGD RTV, w 1995 r. o artykuły hydrauliczne, a w 2008 r. o  materiały budowlane.


Nasza kadra to zespół doskonałych fachowców, którzy chętnie pomogą Państwu w dokonaniu właściwego wyboru. A jest w czym wybierać . Możecie więc zakupić wymarzony sprzęt, skorzystać z dogodnego systemu ratalnego , zaciągnąć pożyczkę gotówkową. Sprzęt dowieziemy i wniesiemy dokładnie tam gdzie sobie życzysz. Pomożemy Ci uporać się ze starym sprzętem.


F.H.U. BEDOM to 10 punktów sprzedaży detalicznej AGD RTV oraz art. hydraulicznych oraz jeden punkt sprzedaży hurtowej. Szczycimy się naszym doświadczeniem i wiedzą dzięki której możemy zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.


Każdy klient jest dla nas ważny, a zadowolony klient jest wizytówką naszej firmy.

 

Właściciel i Pracownicy
F.H.U. BEDOM

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player